A A A K K K
для людей із порушенням зору
Староостропільська громада
Хмельницька область, Хмельницький район

Відділ освіти, культури, молоді та спорту

Відділ освіти, культури, молоді та спорту Староостропільської сільської ради

1. Сідлецький Володимир Євгенович - начальник відділу освіти, культури, молоді та спорту Староостропільської сільської ради

2. Лошак Наталія Олександрівна - головний спеціаліст відділу освіти, культури, молоді та спорту Староостропільської сільської ради

3. Назарчук Ольга Миколаївна - провідний спеціаліст відділу освіти, культури, молоді та спорту Староостропільської сільської ради

 

 

 

 

Chromebook та School Box також отримав Староостропільський ліцей

В рамках реалізації проєкту "Забезпеченя безперервності освіти в Україні", співпраці з UNICEF для забезпечення належних умов освітніх послуг для педагогічних працівників закладів освіти Староостропільського ліцею було передано ноутбуки та School Box.

13:18:21 02.01.2023

Ладигівська гімназія отримала новий комп'ютерний клас

В останні грудневі дні Ладигівська гімназія отримала новорічний подарунок у вигляді сучасного комп'ютерного класу з 11 ноутбуків. Тепер з другого семестру здобувачі освіти будуть вивчати інформатику на нових гаджетах.

15:41:21 27.12.2022

Chromebook та School Box вже отримала Ладигівська гімназія

В рамках реалізації проєкту "Забезпеченя безперервності освіти в Україні", співпраці з UNICEF для забезпечення належних умов освітніх послуг для педагогічних працівників закладів освіти Ладигівської гімназії було передано 3 ноутбуки та School Box..

15:26:26 27.12.2022

Сертифікати на комп’ютерну техніку отримали освітяни Староостропільської громади

Сьогодні в приміщенні філармонії відбулася нарада керівників органів управління освітою "Підсумки 2022 року. Перспективи на 2023 рік", на якій учасники підбили підсумки роботи освітянської галузі Хмельницької області у 2022 році та окреслили плани на наступний рік.

18:29:55 23.12.2022

В умовах сьогодення найважливішим завданням є створення безпекових умов для усіх учасників освітнього процесу, – Сергій Гамалій

На цьому наголосив начальник ОВА Сергій Гамалій на засіданні колегії під час розгляду питання про стан формування оптимальної мережі закладів освіти для забезпечення надання якісних освітніх послуг. З даного питання доповіла директор Департаменту освіти, науки, молоді та спорту ОВА Дарія Басюк.

16:28:24 23.12.2022

Семінар бібліотечних та клубних працівників

Сьогодні на базі Левківського будинку культури проведено семінар серед працівників закладів культури та бібліотечних працівників на тему "Планування, обмін та звітність клубних закладів та бібліотек"

10:53:45 15.12.2022

Опорні навчальні заклади Хмельниччини отримають фінансову допомогу від ЮНІСЕФ

Відповідну постанову № 1112 нещодавно ухвалив Кабінет Міністрів України. Йдеться про одноразову фінансову допомогу в еквіваленті 3 тис. доларів для кожного закладу в рамках програми “Спільно до навчання”  Міжнародного надзвичайного фонду допомоги дітям при Організації Об’єднаних Націй (ЮНІСЕФ).

15:22:40 19.10.2022

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Дякуємо!

Ваш голос було зараховано