A A A K K K
для людей із порушенням зору
Староостропільська громада
Хмельницька область, Хмельницький район

Відділ освіти, культури, молоді та спорту Староостропільської сільської ради

Відділ освіти, культури, молоді та спорту Староостропільської сільської ради

1. Сідлецький Володимир Євгенович - начальник відділу освіти, культури, молоді та спорту Староостропільської сільської ради

2. Лошак Наталія Олександрівна - головний спеціаліст відділу освіти, культури, молоді та спорту Староостропільської сільської ради

 

 

 

 

ВСТУП-2022 ДО МАГІСТРАТУРИ: ОПРИЛЮДНЕНО ДЕМОНСТРАЦІЙНИЙ ВАРІАНТ МКТ

ьогодні, 24 червня 2022 року, Український центр оцінювання якості освіти оприлюднив демонстраційний варіант магістерського комплексного тесту (МКТ). Це випробування відбуватиметься в комп’ютерному форматі в тимчасових екзаменаційних центрах.

15:50:52 24.06.2022

23 ЧЕРВНЯ ВПЕРШЕ РОЗПОЧАЛАСЯ РЕЄСТРАЦІЯ ЕЛЕКТРОННИХ КАБІНЕТІВ ВСТУПНИКІВ НА ОСНОВІ 9-ТИ КЛАСІВ (БАЗОВОЇ СЕРЕДНЬОЇ ОСВІТИ)

Сьогодні, 23 червня 2022 року, розпочалася реєстрація електронних кабінетів вступників на основі 9-ти класів на фахового молодшого бакалавра. Вступники на основі базової середньої освіти (тобто після завершення 9-го класу) вперше подаватимуть заяви через особисті електронні кабінети. Реєстрація особистих електронних кабінетів здійснюється на сайті.

11:51:49 23.06.2022

ЗНЯТТЯ ОБМЕЖЕННЯ ЩОДО КІЛЬКОСТІ ДІТЕЙ У КЛАСАХ СТОСУЄТЬСЯ ЛИШЕ НАВЧАННЯ ЗА ДИСТАНЦІЙНОЮ ФОРМОЮ

Сьогодні в ефірі інформаційного телемарафону «Єдині новини» Міністр освіти і науки Сергій Шкарлет розповів про нещодавні законодавчі зміни щодо початку нового навчального року та зняття певних обмежень.

16:58:14 22.06.2022

БЕЗПЕКОЮ ШКІЛ ЗАЙМАТИМУТЬСЯ СПЕЦІАЛЬНІ КОМІСІЇ, – СЕРГІЙ ШКАРЛЕТ

  Новий навчальний рік повинен розпочатися в безпечних школах, про це повідомив Міністр освіти і науки України Сергій Шкарлет під час телемарафону. Він зазначив, що питання безпеки є комплексним, його розв’язанням займаються представники МОН, Міністерства розвитку громад і територій, МВС, ДСНС, а також інших організацій і структур.

16:55:25 22.06.2022

СВІДОЦТВА ПРО ЗДОБУТТЯ БАЗОВОЇ ТА ПОВНОЇ ЗАГАЛЬНОЇ СЕРЕДНЬОЇ ОСВІТИ, А ТАКОЖ БЛАНКИ ДОДАТКІВ ВИГОТОВЛЯЮТЬСЯ ЗА КОШТИ ДЕРЖБЮДЖЕТУ

Міністерство освіти і науки інформує випускників ЗЗСО та їхніх батьків, що будь-які вимоги щодо сплати певних коштів за свідоцтва про освіту чи додатків до них є незаконними.

16:00:18 22.06.2022

ІНФОРМАЦІЙНИЙ КОМІКС ДЛЯ ДІТЕЙ У ВОЄННИЙ СТАН: ЗАХИСНИК УКРАЇНИ ЗНАЙОМИТЬ ДІТЕЙ ІЗ ЛІКАРЯМИ

У межах інформаційного коміксу для дітей у воєнний стан, що складається з інформаційних порад для малечі, захисник України познайомив читачів із волонтером і пілотом, розповів про систему ППО, захист з суші, повітря та узбережжя, познайомив із капітаном українського флоту ЗСУ, а наразі знайомить дітей із лікарями.

13:01:11 22.06.2022

ПОРАДИ ПСИХОЛОГІВ ПРОЄКТУ «ПІДТРИМАЙ ДИТИНУ» ДЛЯ ОСВІТЯН ТА БАТЬКІВ, ЯКІ ЗАЙМАЮТЬСЯ З ДІТЬМИ ІЗ ООП

Робота з дитиною з особливими освітніми потребами може бути виснажливою як психічно, так і фізично для дорослих. Через втому та накопичений стрес вони часто зосереджують свою увагу і увагу дитини на невдачах та помилках. Натомість дитячий психолог Катерина Довгопола радить фокусуватися на звершеннях та перемогах, аби досягти якнайкращих результатів.

08:52:38 20.06.2022

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Дякуємо!

Ваш голос було зараховано