A A A K K K
для людей із порушенням зору
Староостропільська громада
Хмельницька область, Хмельницький район

Служба у справах дітей

Служба у справах дітей Староостропільської сільської ради Хмельницького району Хмельницької області

Начальник служби у справах дітей - Тимчук Олена Володимирівна

Спеціаліст служби у справах дітей - Файчук Ольга Борисівна

 

Графік роботи

Понеділок: 8:00 - 17:15

Вівторок: 8:00 - 17:15

Середа: 8:00 - 17:15

Четвер: 8:00 - 17:15

П'ятниця: 8:00 - 16:0 

Обідня перерва: 12:00 - 13:00

Вихідний день: субота, неділя

Ні домашньому насильству!!

Домашнє насильство під час війни – поширене явище, яке стає ще більш небезпечним, ніж у мирний час. Тож, якщо ви постраждали від домашнього насильства або стали свідком вчинення домашнього насильства – не мовчіть!

13:55:24 04.04.2024

Що таке патронатна сім’я і як стати патронатним вихователем?

Що таке патронат? Патронат над дитиною — це послуга тимчасового догляду, виховання та реабілітації дитини в сім'ї патронатного вихователя на період подолання дитиною, її батьками або іншими законними представниками складних життєвих обставин.

09:50:04 06.12.2023

Сімейний патронат – це «швидка сімейна допомога» дитині та її сім'ї

Сімейний патронат – це «швидка сімейна допомога» дитині та її сім'ї, яка передбачає: тимчасовий догляд, виховання та реабілітацію дитини в сім'ї патронатних вихователів; комплексну підтримку батьків дитини у вирішенні сімейних проблем та подоланні складних життєвих обставин; за неможливості повернення дитини у свою сім'ю – пошук для неї нової люблячої родини. Сім'я патронатних вихователів може надати дитині в екстреному режимі «дах над головою», тимчасово прихистити до повернення у біологічну сім'ю або до усиновлення. Також дорослі можуть оцінити стан і розвиток дитини, допомогти в її реабілітації після насилля, жорстокого поводження, педагогічної занедбаності. Патронатний вихователь – це спеціаліст, який пройшов навчання за спеціальною програмою підготовки кандидатів та на договірній основі здійснює догляд, виховання та забезпечує реабілітацію тимчасово влаштованих в його сім'ю дітей, несе відповідальність за їх життя та здоров'я в період надання цим дітям послуги сімейного патронату. Такі люди отримують зарплату у розмірі п’яти прожиткових мінімумів для працездатних осіб на місяць. Більш детальну інформацію дізнавайтесь у спеціалістів служби у справах дітей за адресою вул. Центральна, 9, с. Сербинівка, Хмельницького р/н, Хмельницької обл.

14:45:19 31.07.2023

Українці турбуються через появу в Україні нової молодіжної субкультури ПВК "Редан".

Українці турбуються через появу в Україні нової молодіжної субкультури ПВК "Редан". Представники цієї субкультури збираються в групи з десятків людей і влаштовують масові бійки. Зібрання агресивної молоді вже помітили у Харкові, Києві, Львові та інших обласних центрах. Поліцейські вважають, що субкультура прийшла до нас з Росії.

14:16:25 28.02.2023

Сімейний патронат: збережемо сім'ю для дитини

   Патронат над дитиною - це тимчасовий догляд, виховання та реабілітація дитини в сім’ї патронатного вихователя на період подолання дитиною, її батьками або іншими законними представниками складних життєвих обставин.

16:19:51 23.02.2023

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Дякуємо!

Ваш голос було зараховано