A A A K K K
для людей з обмеженими можливостями
Староостропільська громада
Хмельницька область, Хмельницький район

План-графік проходження курсів при ХОІППО

Список працівників закладів освіти Староостропільської сільської ради, які проходитимуть курси при ХОІППО у 2021 р.

 

Педпрацівник

Предмет

Дата

Заклад

Примітка

Кирилюк М.І.

Основи здоровя

09.03-12.03

Староостропільське НВО

 

Поліщук З.Ф.

Географія

15.03-19.03

Ладигівський НВК

 

Петлюк Л.П.

Анг.мова

22.03-26.03

Левківська ЗОШ

 

Салій А.О.

Інд.навч

05.04-09.04

Левківська ЗОШ

 

Ярова С.І.

Інд.навч

05.04 – 09.04

Левківська ЗОШ

 

Мельник В.І.

Муз.мист, мистецтво

12.04-16.04

Староостропільське НВО

 

Оріщина Н.В.

Муз.мист, мистецтво

12.04-16.04

Ладигівський НВК

 

Уродинська Л.О.

Математика

19.04-23.04

Ладигівський НВК

 

Єрмак А.М.

Зар.літ

26.04-30.04

Ладигівський НВК

 

Мельник Н.В.

Зар.літ

26.04-30.04

Ладигівський НВК

 

Мирончак Л.П.

Пед-орг

31.05-04.06

Вишнопільський НВК

 

Кулинич С.А.

Біологія

31.05-04.06

Левківська ЗОШ

 

Полюк А.В.

Інформатика

07.06-11.06

Ладигівський НВК

 

Радзівон Н.А.

Анг.мова поч.кл

14.06-18.06

Староостропільське НВО

 

Шкляр Л.М.

Фізкульт

14.06-18.06

Ладигівський НВК

 

Гладка В.В.

Поч.кл

14.06-18.06

Ладигівський НВК

 

Остапчук Р.О.

Поч.кл

14.06-18.06

Ладигівський НВК

 

Возна В.В.

Поч.кл

14.06-18.06

Ладигівський НВК

 

Сторожук Л.М.

Інформ поч.кл

14.06-18.06

Ладигівський НВК

 

Назарчук В.В.

Інформ поч.кл

14.06-18.06

Староостропільське НВО

 

Петриченко А.М.

Інформ поч.кл

14.06-18.06

Староостропільське НВО

 

Пастушенко С.М.

Інформ поч.кл

14.06-18.06

Староостропільське НВО

 

Вакалюк Г.М.

Інформ поч.кл

14.06-18.06

Левківська ЗОШ

 

Савченко О.В.

Інформ поч.кл

14.06-18.06

Левківська ЗОШ

 

Моргун О.Ю.

Вихователі ДЗ

14.06-18.06

Ладигівський НВК

 

Іванова Т.В.

Вихователі ДЗ

14.06-18.06

Ладигівський НВК

 

Дяк Т.О.

Вихователі ДЗ

14.06-18.06

Староостропільське НВО

 

Яроцька О.В.

Укр.мова і літ.

22.06-25.06

Ладигівський НВК

 

Козак М.М.

Укр.мова і літ.

22.06-25.06

Ладигівський НВК

 

Бурковська Н.Г,

Укр.мова і літ.

22.06-25.06

Староостропільське НВО

 

Чижевська Л.А.

Анг.мова

29.06-02.07

Ладигівський НВК

 

Радюк Л.Л.

Вих ГПД

29.06-02.07

Староостропільське НВО

 

Оріщина Н.В.

Математ 5-9

29.06-02.07

Ладигівський НВК

 

Кулинич О.М.

Фізкульт

13.09-17.09

Левківська ЗОШ

 

Бондарчук І.П.

Практ.псих

11.10-22.10

Ладигівський НВК

 

Салій А.О.

Вих ГПД

11.10-15.10

Левківська ЗОШ

 

Осадчук Л.В.

Фізкульт

01.11-05.11

Левківська ЗОШ

 

Ярова С.І.

фізкульт

01.11-05.11

Левківська ЗОШ

 

Шуль Р.С.

Історія

29.11-03.12

Ладигівський НВК

 

Фомович С.В,

Образ.мист мистец

13.12-17.12

Ладигівський НВК

 

Шепель В.П,

Образ.мист мистец

13.12-17.12

Вишнопільський НВК

 

 

 

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Дякуємо!

Ваш голос було зараховано