A A A K K K
для людей із порушенням зору
Староостропільська громада
Хмельницька область, Хмельницький район

Порядок складання, подання запиту

П о р я д о к

складання, подання запиту на інформацію до сільської ради

І. Загальні положення

  1. Порядок складання, подання запиту на інформацію до сільської ради (далі – Порядок) поширюється на всі запити на інформацію, що отримані сільською радою відповідно до Закону України “Про до­ступ до публічної інформації” (далі – Закон).
  2. Запит на інформацію – це прохання особи до сільської ради надати публічну інформацію, що знаходиться у її володінні.
  3. Запитувач має право звернутися до сільської ради із запи­том на інформацію незалежно від того, стосується ця інформація його особисто чи ні, без пояснення причини подання запиту.
  4. Запит на інформацію може бути індивідуальним або колективним. Запити можуть подаватись в усній, письмовій чи іншій формі (поштою, телефоном, факсом, електронною поштою) на вибір запитувача.

ІІ. Оформлення запиту на інформацію

  1. Письмовий запит на інформацію, запит надісланий поштою, фак­сом, електронною поштою, подається в довільній формі або шляхом запов­нення форми запиту на інформацію та має містити:

ім’я (найменування) запитувача, поштову адресу або адресу електрон­ної пошти, а також номер засобу зв’язку, якщо такий є;

загальний опис інформації або вид, назву, реквізити чи зміст докумен­та щодо якого зроблено запит, якщо запитувачу це відомо;

підпис і дату за умови подання запиту в письмовій формі.

  1. Відсутність у запиті або наявність у неповному обсязі інформації, зазначеної у пункті 1 розділу ІІ Порядку, відповідно до частини 1 статті 22 Закону є підставою для відмови в наданні інформації, про що запитувачу письмово повідомляється у встановлений Законом термін.
  2. У разі, якщо з поважних причин (інвалідність, обмежені фізичні можливості тощо) особа не може подати письмовий запит, його сільська рада зобов’язана оформити, обов’язково зазначивши в запиті ім’я відповідального пра­цівника, контактний телефон та надати копію запиту особі, яка його подала.

ІІІ. Подання запиту на інформацію

  1. Запити на інформацію приймаються у ро­бочі дні протягом робочого часу (з понеділка по четвер – з 08.00 до 17.15, у п’ят­ницю – з 08.00 до 16.00, обідня перерва з 12.00 до 13.00).
  2. Письмові запити на інформацію, надіслані поштою, запити, які на­дійшли засобами факсимільного зв’язку та запити, надіслані через систему електронної взаємодії органів виконавчої влади, приймаються загальним відділом сільської ради та невідкладно (протягом однієї години з моменту отримання) передаються відповідальному.
  3. Запити на інформацію можуть надсилатися на електронну адресу сільської ради: ostropil_rada@ukr.net. Відповідальний періодично (але не рідше ніж 2 рази протягом робочого дня – о 09.00, 14.00) перевіряє наявність надходження нових запи­тів на зазначену електронну адресу.
  4. Запити на інформацію у телефонному режимі приймаються та оформлюються за номером телефону: (03854) 61-280. Відповідальний приймає запит, викладений за телефоном, і на його підставі заповнює реєстраційно-контрольну картку вхідного документа, із зазначенням усіх реквізитів запиту, передбачених у пункті 1 розділу ІІ Порядку, дати прийняття запиту. В анало­гічному порядку здійснюється прийом запитів на інфор­мацію, поданих в усній формі. 
  5. Під час подання запиту на інформацію запитувач зазначає зручну для нього форму отримання інформації.
  6. На вимогу запитувача на першому аркуші копії запиту простав­ляється відбиток штампа із зазначенням найменування розпорядника інфор­мації, дати надходження та вхідного номера запиту. Така копія повертається запитувачу.

ІV. Оскарження рішень, дій чи бездіяльності сільської ради

  1. Рішення, дії чи бездіяльність сільської ради можуть бути оскаржені до сільського голови, вищого органу або суду в поряд­ку, визначеному законодавством.
  2. Запитувач має право оскаржити:
  • відмову в задоволенні запиту на інформацію;
  • відстрочку задоволення запиту на інформацію;
  • ненадання відповіді на запит на інформацію;
  • надання недостовірної або неповної інформації;
  • несвоєчасне надання інформації;
  • невиконання обов’язку оприлюднювати інфор­мацію відповідно до статті 15 Закону;
  • інші рішення, дії чи бездіяльність, що по­рушили законні права та інтереси запитувача.
  1. Оскарження рішень, дій чи бездіяльності до суду здійснюється відповідно до Кодексу адміністративного судочинства України.

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Дякуємо!

Ваш голос було зараховано