Староостропільська громада
Хмельницька область, Хмельницький район

Новини

Дата: від до Скинути

Як отримати свідоцтво про народження дитини, яка народилася за кордоном у громадян України

Як отримати свідоцтво про народження дитини, яка народилася за кордоном у громадян України

Народжена за кордоном дитина, у якої принаймні один із батьків є громадянином України, також є громадянином України. Куди звертатись і які документи необхідні, щоб отримати свідоцтво про народження українського зразка, дивіться інфографіку.

12:54 21.03.2024

Так! Ми можемо подолати туберкульоз

Так! Ми можемо подолати туберкульоз

24 березня відзначається Всесвітній день боротьби проти туберкульозу. З метою звернути увагу на цю недугу, по всій нашій країні триває «Місячник боротьби із захворюванням на туберкульоз»,  який розпочався 01 березня та продовжиться до кінця місяця.

13:45 18.03.2024

Національне агентство оновило онлайн-курс «Декларуйся!»

Національне агентство оновило онлайн-курс «Декларуйся!»

Відповідно до Закону України «Про запобігання корупції» Національне агентство є центральним органом виконавчої влади зі спеціальним статусом, який відповідає за формування антикорупційної політики та запобігання корупції. Зокрема, одними з основних напрямів діяльності Національного агентства є навчальний та просвітницький компоненти. Так, до повноважень Національного агентства, серед іншого, належить надання методичної та консультаційної допомоги з питань застосування актів законодавства з етичної поведінки осіб, уповноважених на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, та прирівняних до них осіб. Враховуючи зазначене, Національне агентство оновило онлайн-курс «Декларуйся!» на навчальній платформі Study.NAZK з урахуванням змін відповідно до Закону України «Про внесення змін до деяких законів України про визначення порядку подання декларацій осіб, уповноважених на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, в умовах воєнного стану». Курс призначений для суб’єктів декларування, визначених Законом України «Про запобігання корупції». В курсі слухачам пропонується розглянути такі питання: Хто є декларантом, які види декларацій існують та як підготуватися до подання декларації? Як покроково заповнити декларацію? Які є додаткові інструменти фінансового контролю? Цей онлайн-курс містить премодуль щодо актуальних змін з декларування і три основні модулі, загальна тривалість навчання – шість годин. Після проходження курсу кожен слухач зможе перевірити рівень засвоєних ним знань шляхом тестування. Також є можливість отримати сертифікат по закінченню навчання. Курс можна проходити у будь-який зручний час з комп’ютера або смартфона, для цього потрібна лише реєстрація на платформі Study.NAZK. Онлайн-курс «Декларуйся!» доступний за посиланням: https://study.nazk.gov.ua/courses/course-v1:NACP+ed001+2022-10/about/.

12:50 18.03.2024

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Дякуємо!

Ваш голос було зараховано