УВАГА! ВАЖЛИВА ІНФОРМАЦІЯ!
04 березня 2026 року відбулась 45 сесія Староостропільської сільської ради, на якій розглядалося питання мережі закладів освіти нашої громади. За Рішенням сесії з 1 вересня 2026 року буде функціонувати 3 заклади освіти:
- філія Староостропільського ліцею "Вишнопільська гімназія",
- філія Староостропільського ліцею "Ладигівська гімназія",
- профільний Староостропільський ліцей.
Згідно Розпорядження голови Хмельницької ОВА від 13 січня 2026 року №31/2026-р Староостропільський ліцей Староостропільської сільської ради включено в Прогнозовану мережу ліцеїв області. Це дозволяє набирати учнів у 10 класи та надавати профільну освіту здобувачам освіти в нашій громаді.
Запрошуємо випускників Вишнопільської та Ладигівської гімназій продовжити навчання у 10-11 класах Староостропільського ліцею. Ваш вибір саме цього закладу освіти дуже важливий для нас та майбутнього профільного навчання в громаді!
