Староостропільська громада
Хмельницька область, Хмельницький район

18 жовтня – Європейський день боротьби з торгівлею людьми!

Дата: 18.10.2024 16:17
Кількість переглядів: 88

Фото без опису

Торгівля людьми – один з найсерйозніших злочинів проти людини, який на жаль, на сьогодні є дуже розповсюдженим.Торгівля людьми – це форма сучасного рабства та порушення прав людини, від якої страждають чоловіки, жінки та діти, та яка не втрачає актуальності у ХХІ ст. для жодної країни світу, включаючи Україну.

18 жовтня 2007 року Європейським Парламентом був започаткований Європейський день боротьби з торгівлею людьми як день консолідації діяльності з підвищення рівня обізнаності щодо феномену торгівлі людьми, небайдужості громадськості до цього явища та візуалізації проблеми на глобальному рівні.

Пам’ятайте, боротьба починається з кожного з нас! Якщо ви стали свідком даного злочину необхідно повідомити у відповідні служби.

Борімося разом!

Фото без опису

 

« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Дякуємо!

Ваш голос було зараховано