Староостропільська громада
Хмельницька область, Хмельницький район

Спрощену заяву на житлову субсидію можна подати онлайн

Дата: 25.06.2024 16:03
Кількість переглядів: 18

Фото без опису

В Україні вже рік діє експериментальний проєкт, завдяки якому звернутися за житловою субсидією стало простіше: 13 червня 2023 року було ухвалено постанову Кабінету Міністрів України № 601 “Про реалізацію експериментального проекту щодо удосконалення порядку надання населенню субсидій для відшкодування витрат на оплату житлово-комунальних послуг, придбання скрапленого газу, твердого та рідкого пічного побутового палива”.

За експериментальним проєктом, для призначення житлової субсидії людина подає лише спрощену заяву “в один клік” (в електронній формі  через вебпортал електронних послуг Пенсійного фонду України, мобільний додаток Пенсійного фонду України, Портал “Дія” або в паперовій формі  звернувшись до обраного сервісного центру Фонду чи до уповноважених посадових осіб виконавчого органу сільської, селищної, міської ради, або надіславши заяву на адресу органу Фонду поштою).

Нагадуємо, як подати заяву на житлову субсидію “в один клік” через вебпортал електронних послуг Пенсійного фонду України

1. Заходимо на вебпортал електронних послуг Пенсійного фонду України  (https://portal.pfu.gov.ua/) та авторизуємось за допомогою кваліфікованого електронного підпису.

Subsydiya0 1024x277

  1. В особистому кабінеті на панелі зліва в розділі “Комунікації з ПФУ“обираємо опцію “Заява на житлову субсидію чи пільгу“.

Bez imeni 1024x382

  1. У спливаючому вікні натискаємо кнопку“Продовжити”.

Skryn 3

4. У наступному полі обираємо опцію “Заява про призначення та надання житлової субсидії за експериментальним проєктом”. 

Subsyd 1 1 1024x600

5. Заповнюємо онлайн-форму заяви: вказуємо загальну інформацію про особу, яка подає заяву (у т.ч. паспортні та адресні дані), зазначаємо реквізити банківського рахунку (у форматі ІВАN), додаємо інформацію про членів домогосподарства.

Cubsydiya 11 1024x599

6. Перед остаточним формуванням заяви та відправленням її до Пенсійного фонду України за допомогою опції “Додати файл”, за бажанням та за наявності, додаємо скановані копії документів, які можуть визначати право на призначення субсидії (наприклад, у разі оформлення житлової субсидії за фактичним місцем проживання – копію договору оренди, довідку ВПО).

subsydiya 2 1024x337

7. Надаємо згоду на передачу та обробку персональних даних, поставивши відповідну позначку, зазначаємо спосіб, в який вас має бути поінформовано про прийняте рішення, та натискаємо кнопку “Сформувати заяву”.

Subsydiya 3 1024x246

8. Перевіряємо дані сформованої заяви та надсилаємо до Пенсійного фонду України, натиснувши кнопку “Підписати та відправити в ПФУ”.

Skryn 7

 


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Дякуємо!

Ваш голос було зараховано