Староостропільська громада
Хмельницька область, Хмельницький район

Семінар-тренінг для клубних працівників «Особливості організації роботи клубних закладів у сучасних умовах»

Дата: 13.06.2024 14:00
Кількість переглядів: 228

Для України, під час повномасштабної війни, питання діяльності закладів культури, збереження  нематеріальної культурної спадщини стало актуальним і набуває особливого значення, яке потрібно розвивати та популяризувати.

Адже, збереження українських традицій, звичаїв, народної самобутності, духовних цінностей з покоління у покоління – це наша зброя.

Сьогодні 13 червня в Ладигівському будинку культури відбувся семінар-тренінг для клубних працівників громади на тему «Особливості організації роботи клубних закладів у сучасних умовах» за участі заступника директора з питань діяльності клубних установ та культурно-мистецької освіти Хмельницького обласного науково-методичного центру культури і мистецтва Валентини Петрової, заввідділом народної творчості та нематеріальної культурної спадщини Хмельницького обласного науково-методичного центру культури і мистецтва Олени Сосніної,  та  заввідділом методичного забезпечення клубних закладів  Хмельницького обласного науково-методичного центру культури і мистецтва Ольги Волошиної.

Під час семінару  було обговорено ряд важливих питань:

  • загальні засади надання населенню культурних послуг, державний стандарт надання безоплатних послуг клубними та бібліотечними закладами культури державної та комунальної форм власності, ведення онлайн сторінок закладів культури, документація закладів культури (планова, облікова, звітна), участь у обласних культурно-мистецьких конкурсах;
  • діяльність любительських об'єднань та клубів за інтересами;
  • нематеріальна культурна спадщина, обласний перелік елементів нематеріально культурної спадщини, Національний перелік елементів нематеріальної культурної спадщини.

У ході заходу зародилося безліч нових цікавих ідей та мистецьких проектів. Загалом семінар дав можливість у професійному колі поспілкуватися та обговорити питання подальшої роботи, разом намітити шляхи дієвої співпраці.

Висловлюємо щирі слова вдячності Хмельницькому обласному науково-методичному центру культури і мистецтва за проведення такої корисної і цікавої зустрічі.

Фото без опису

 « повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Дякуємо!

Ваш голос було зараховано