A A A K K K
для людей із порушенням зору
Староостропільська громада
Хмельницька область, Хмельницький район

Національне агентство оновило онлайн-курс «Декларуйся!»

Дата: 18.03.2024 12:50
Кількість переглядів: 30

Відповідно до Закону України «Про запобігання корупції» Національне агентство є центральним органом виконавчої влади зі спеціальним статусом, який відповідає за формування антикорупційної політики та запобігання
корупції.
Зокрема, одними з основних напрямів діяльності Національного агентства є навчальний та просвітницький компоненти. Так, до повноважень Національного агентства, серед іншого, належить надання методичної та консультаційної допомоги з питань застосування актів законодавства з етичної поведінки осіб, уповноважених на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, та прирівняних до них осіб.
Враховуючи зазначене, Національне агентство оновило онлайн-курс «Декларуйся!» на навчальній платформі Study.NAZK з урахуванням змін відповідно до Закону України «Про внесення змін до деяких законів України про
визначення порядку подання декларацій осіб, уповноважених на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, в умовах воєнного стану». Курс призначений для суб’єктів декларування, визначених Законом України «Про запобігання корупції».
В курсі слухачам пропонується розглянути такі питання:
Хто є декларантом, які види декларацій існують та як підготуватися до подання декларації?
Як покроково заповнити декларацію?
Які є додаткові інструменти фінансового контролю?
Цей онлайн-курс містить премодуль щодо актуальних змін з декларування і три основні модулі, загальна тривалість навчання – шість годин. Після проходження курсу кожен слухач зможе перевірити рівень засвоєних ним знань шляхом тестування. Також є можливість отримати сертифікат по закінченню навчання. Курс можна проходити у будь-який зручний час з комп’ютера або смартфона, для цього потрібна лише реєстрація на платформі Study.NAZK. Онлайн-курс «Декларуйся!» доступний за посиланням: https://study.nazk.gov.ua/courses/course-v1:NACP+ed001+2022-10/about/.


 


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Дякуємо!

Ваш голос було зараховано