ІІ (обласний) тур Конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт МАН України
Дата: 03.03.2024 11:46
Кількість переглядів: 102
2 та 3 березня проходив ІІ (обласний) тур Конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт МАН України. Нашу громаду представляли учениця 11-а класу Деркач Олеся ( керівник Севернюк І.В.) в секції "Соціологія" та учениця 9-б класу Дух Поліна (керівник Чубенко Л.А.) в секції "Агрономія" Староостропільського ліцею та учениця 9 класу Розгон Діана ( керівник Чижевська Л. А.) в секції "Англійська мова" Ладигівської гімназії.
Бажаємо успіхів та перемоги у конкурсі - захисті!
![Фото без опису](https://rada.info/upload/users_files/04405461/cbcc3a61b862b1c4d2a9000329b81c4d.jpg)
« повернутися