A A A K K K
для людей із порушенням зору
Староостропільська громада
Хмельницька область, Хмельницький район

МЕНІ 57 РОКІВ, НЕ ПРАЦЮЮ. МИНУЛОГО РОКУ ОТРИМАЛА ВАЖКИЙ ПЕРЕЛОМ, ЛІКУЮСЬ ВЖЕ КІЛЬКА МІСЯЦІВ. ЧИ МОЖУТЬ МЕНІ ПРИЗНАЧИТИ ЖИТЛОВУ СУБСИДІЮ?

Дата: 01.03.2024 11:35
Кількість переглядів: 27

Якщо через тривалу хворобу людина не працює, перебуває у складних життєвих обставинах, то житлову субсидію в такому випадку може бути призначено на підставі висновку лікарсько-консультативної комісії, в якому буде зазначено відомості про тривалу хворобу (підпункт 3 пункту 14 Положення про порядок призначення житлових субсидій, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 21.10.1995 848).


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Дякуємо!

Ваш голос було зараховано