Нарада бібліотекарів
Дата: 21.12.2023 15:28
Кількість переглядів: 115
21 грудня в приміщенні центральної бібліотеки відбувалася нарада з працівниками бібліотечної системи Староостропільської громади.
У переддень Світлана Чубенко - завідувач Центральної бібліотеки Староостропільської сільської ради, взяла участь у онлайн заході "День керівника центральної бібліотеки територіальної громади" від Хмельницької обласної наукової бібліотеки з теми "Підготовка і подання звітності про роботу бібліотек та перспективи їх діяльності". А вже сьогодні акцентувала увагу на підготовці та поданні державної статистичної звітності про діяльність бібліотек за 2023 рік, заповнення додаткових відомостей до звіту; планування та звітності краєзнавчої діяльності бібліотек; збереження фонду; висвітлені рекомендації щодо заповнення статистичних таблиць; представлено основні орієнтири діяльності, на які слід звернути увагу бібліотекам при плануванні роботи на 2024 рік.
![Фото без опису](https://rada.info/upload/users_files/04405461/6e3716c7ee51b48eb8f136905725d5c8.jpg)
« повернутися