A A A K K K
для людей із порушенням зору
Староостропільська громада
Хмельницька область, Хмельницький район

ЧИ ВРАХОВУЄТЬСЯ ДО СУКУПНОГО ДОХОДУ СІМ’Ї ПРИ ПРИЗНАЧЕННІ СУБСИДІЇ ОДНОРАЗОВА МАТЕРІАЛЬНА ДОПОМОГА НА ОЗДОРОВЛЕННЯ?

Дата: 28.11.2023 11:11
Кількість переглядів: 62

Допомога, компенсація, яка надається відповідно до законодавства або за рішеннями органів виконавчої влади, органів місцевого самоврядування, підприємств, установ, організацій незалежно від форми власності і є одноразовою та отримана протягом одного календарного року, не враховується до середньомісячного сукупного доходу домогосподарства (пункт 7 Порядку обчислення середньомісячного сукупного доходу сім’ї (домогосподарства) для усіх видів державної соціальної допомоги, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 22.07.2020 632).


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Дякуємо!

Ваш голос було зараховано