Староостропільська громада
Хмельницька область, Хмельницький район

Вмикайся у відновлення!

Дата: 21.07.2023 14:08
Кількість переглядів: 90

23 травня 2023 року Кабінетом Міністрів України прийнято постанову №524, відповідно до якої передбачено створення резерву працівників державних органів для роботи на деокупованих територіях України. Створення резерву реалізується в рамках експериментального проекту, одним із координаторів якого є НАДС.

Процедура реалізації експериментального проекту щодо створення резерву визначена Порядком  реалізації експериментального проекту щодо створення резерву працівників державних органів для роботи на деокупованих територіях України, затвердженим постановою Кабінету Міністрів України від 23 травня 2023 року No524.

Відповідно до Порядку метою створення резерву є забезпечення районних, обласних військових адміністрацій, військових адміністрацій населених пунктів, інших державних органів, які утворені або відновили роботу на деокупованих територіях України (далі – державні органи на деокупованих територіях), персоналом для практичного виконання завдань і функцій держави на цих територіях.

Резерв формується з осіб, які виявили бажання працювати в державних органах на деокупованих територіях на посадах державної служби. Резерв формується в електронній формі. Для автоматизації та цифровізації резерву функціонує інформаційно-комунікаційна система, що містить відомості про осіб, зарахованих до резерву згідно з Порядком. Технічним адміністратором системи є НАДС.

Зарахування особи до резерву здійснюється на підставі анкети, яка заповнюється в електронній формі за формою згідно з додатком 1 до Порядку. Особа зараховується до резерву, якщо її професійна підготовка та/або професійна компетентність відповідає одному або кільком напрямам роботи, що містяться у додатку 2 до Порядку.

Для заповнення посади в державному органі на деокупованій території суб’єкт призначення або керівник державної служби в такому державному органі звертається до НАДС з листом, в якому зазначає критерії до відповідної посади, а саме:

 ➡ найменування державного органу на деокупованій території; область деокупованої території; напрям роботи згідно з додатком 2 до Порядку;

 ➡ найменування посади; категорія посади; рівень освіти; досвід роботи (в роках);

 ➡ досвід роботи на керівних посадах (у разі потреби) (в роках).

НАДС на основі наданих критеріїв здійснює пошук в системі та формує перелік осіб, відомості про яких відповідають зазначеним критеріям, та передає його до відповідного державного органу на деокупованій території.

Призначення особи на посаду державної служби здійснюється згідно із статтею 10 Закону України «Про правовий режим воєнного стану» або в іншій спосіб, визначений законом. Пріоритетне право на призначення на посади в державних органах на деокупованих територіях з числа осіб, зарахованих до резерву, мають особи із статусом ветерана війни, набутого в установленому законодавством порядку; внутрішньо переміщені особи; особи, які раніше займали ці посади, а також особи, які мають досвід роботи з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій; особи, стосовно яких встановлено факт позбавлення особистої свободи внаслідок збройної агресії проти України.

Повідомляємо, що 03 липня 2023 року система розпочала свою роботу. Здійснити реєстрацію в системі та заповнити анкету можливо за посиланням: https://reserve.nads.gov.ua.

Додаткова інформація про реєстрацію в системі, подання анкети для зарахування до резерву, процедуру працевлаштування, роботу з державними органами на деокупованих територіях є на сайті НАДС за посиланням: https://bit.ly/3PGgYnr.

Фото без опису


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Дякуємо!

Ваш голос було зараховано