Староостропільська громада
Хмельницька область, Хмельницький район

Харківський національний автомобільно-дорожній університет запрошує на навчання

Дата: 27.06.2023 14:25
Кількість переглядів: 87

Фото без описуВнаслідок ганебної війни проти України велика кількість наших громадян опинилася у важких життєвих ситуаціях та потребують соціальної та професійної адаптації. Одним із шляхів зміцнення довіри у громадян та досягнення соціальної єдності можуть стати соціальні програми, що спрямовані на підвищення конкурентоспроможності на ринку праці. З цією метою наш заклад пропонує низку спеціальностей з урахуванням регіонального контенту, що особливо актуально для внутрішньо переміщених осіб. Університет надає можливість перекваліфікуватися під регіональні особливості, що значно полегшить пошук роботи для внутрішньо переміщених осіб, а також для тих, хто втратив місце роботи через повномасштабне вторгнення росії. Харківський національний автомобільно-дорожній університет (ХНАДУ) має багаторічний досвід роботи в сфері освіти, як для випускників 11 класів і коледжів, так і для освіти дорослих (післядипломна освіта). Ми маємо необхідні ресурси та освітні програми для підготовки висококваліфікованих спеціалістів з технічних та гуманітарних дисциплін. Окрему увагу адміністрація університету приділяє освіті в дистанційному (on-line) форматі. Студенти мають можливість переглядати актуальний розклад занять через сайт або додаток, а також продивлятися записи лекцій, які викладачі заздалегідь записують на випадок відключення світла або ракетного обстрілу України.

Наші освітні програми спрямовані на розвиток фахових компетенцій, необхідних для ринку праці. Впродовж навчання здобувачі отримують практичні поради щодо пошуку роботи, працевлаштування та закріплення на новому робочому місці.

Для комфорту майбутніх абітурієнтів в Хмельницькому відкрито консультаційний центр приймальної комісії, який знаходиться за адресою вул. Соборна 43. Центр соціально- психологічної адаптації "Захист".

Найближчим часом перед нами постане складна і відповідальна задача – післявоєнне відновлення нашої Батьківщини! Цей процес не є можливим без міцного підґрунтя, оскільки в складних умовах розвитку економіки та мирного життя основним фактором, що забезпечує успіх, є інтелект і освіченість нації!

Готові відповісти на Ваші запитання електронною поштою або телефоном: + 38(095)314-36-51 Юлія Андріївна. 

Все буде Україна! Мирного неба!

Додатки: 

–  інформаційні буклети для розміщення на інформаційних ресурсах;   Презентаційні матеріали  

–   Емблема ХНАДУ

Дистанційне навчання в ХНАДУ

Матеріально-технічна база ХНАДУ

 

 

ХНАДУ в соціальних мережах

instagram

telegram

facebook

youtube

 

З повагою, відповідальна
за профорієнтацію в ХНАДУ                                   Юлія УМАНЦЕВА


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Дякуємо!

Ваш голос було зараховано