Староостропільська громада
Хмельницька область, Хмельницький район

УРЯД ПІДТРИМАВ ЕКСПЕРИМЕНТАЛЬНИЙ ПРОЄКТ МОН ЩОДО ВПРОВАДЖЕННЯ АВТОМАТИЗОВАНОЇ СИСТЕМИ «EVALUED» У ЗАКЛАДАХ ОСВІТИ

Дата: 28.04.2023 11:06
Кількість переглядів: 58

Сьогодні, 28 квітня 2023 року, на черговому засіданні уряду ухвалено постанову Кабінету Міністрів України «Про реалізацію експериментального проєкту з впровадження інформаційно-аналітичної системи зовнішнього оцінювання і самооцінювання освітніх та управлінських процесів у закладах освіти «EvaluEd».

Відповідно до рішення передбачено розпочати процес реалізації протягом двох років експериментального проєкту та затверджено Положення і Порядок реалізації експериментального проєкту з впровадження «EvaluEd».

Передбачено, що система дасть змогу:

  • забезпечувати підвищення ефективності роботи закладів освіти;
  • розвивати ефективну мережу закладів освіти;
  • визначати тенденції розвитку системи освіти та виявляти типові проблеми діяльності закладів освіти.

Постанову розроблено з метою виконання завдань Національної програми інформатизації на 2022-2024 роки, затвердженої постановою Верховної Ради України від 08.07.2022 року № 2360-IX, в частині цифровізації процедур зовнішнього оцінювання і самооцінювання освітніх та управлінських процесів у закладах освіти.

Система «EvaluEd» створена Державною службою якості освіти України в межах реалізації Меморандуму про порозуміння з Чеським агентством розвитку щодо впровадження проєкту «Забезпечення інформаційної системи для Державної служби якості освіти» для цифрової трансформації процесів збору, накопичення, оброблення, аналізу, зберігання, оновлення і відображення інформації.

Нині система розміщена на тестовому апаратному забезпеченні ДСЯО та готова до проведення попередніх випробувань на наявному обладнанні. Щодо неї здійснюються організаційно-технічні заходи із підготовки до проведення зовнішнього оцінювання і самооцінювання освітніх та управлінських процесів у закладах освіти.

Фото без опису


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Дякуємо!

Ваш голос було зараховано