Староостропільська громада
Хмельницька область, Хмельницький район

ПОЛОВИНА ДІТЕЙ НЕ ПОДІЛИЛИСЬ НЕПРИЄМНОЮ СИТУАЦІЄЮ, ЩО З НИМИ ТРАПИЛАСЬ В ІНТЕРНЕТІ ГО #STOP_SEXТИНГ ОНОВИЛА ОСВІТНІЙ ПОРТАЛ ДЛЯ ДІТЕЙ ПРО БЕЗПЕКУ В ІНТЕРНЕТІ

Дата: 03.06.2023 13:39
Кількість переглядів: 56

Майже половина дітей (44,8%) не поділились неприємною ситуацією, що з ними трапилась в інтернеті, згідно з дослідженням, що провели в Україні серед 4700 дітей, віком 6-17 років. Громадська організація #stop_sexтинг представила оновлений освітній портал для дітей та підлітків, що допоможе ознайомитися з темою онлайн-ризиків та в ігровому форматі дізнатися, як себе захистити. Крім того, на порталі описано алгоритм дій для дитини, що стикнулася з проблемами в інтернеті та надані контакти для допомоги.

На сайті stop-sexting.in.ua (обрати «Підліток») діти та підлітки можуть знайти відповіді на найпопулярніші питання про безпеку в інтернеті, наприклад, що робити, якщо дитину просять надіслати відверті фото чи відео, що робити, якщо дитину шантажують, як видалити небажане фото з інтернету та багато інших.

Для більшої інтерактивності на порталі представлено короткометражний фільм про безпеку в інтернеті «Онлайн - секрети Open Kids», у якому взяла участь поп-група Open Kids та мультфільм «Хаппі та її суперсила» для молодших відвідувачів сайту. 

Крім того, за кнопкою «Грати» діти та підлітки можуть завантажити першу у світі віртуальну реальність про безпеку дітей в інтернеті “«(Не)дитячі онлайн-стосунки»”. У квесті вони можуть крок за кроком відтворити історію про небезпечну ситуацію в інтернеті. Під час подорожі у віртуальний світ дитина опиниться у кімнаті підлітка, який постраждав від спілкування в інтернеті, зможе дослідити його досвід та спільно із ним прийняти рішення про подальші дії, що можуть вплинути на все життя.

Контакти допомоги для дитини:

  1. Діти можуть звернутись по допомогу за телефоном 1545 (далі обрати «3») – дзвінки безплатні та анонімні, лінія працює цілодобово.
  2. Поговорити з психологом #stop_sexтинг конфіденційно та безплатно у телефонному форматі чи онлайн. Для отримання підтримки потрібно заповни коротку форму.
  3. Чат-бот допоможе дізнатися план дій в різних ситуаціях в інтернеті та запропонує варіанти розв'язання питань.
  4. А на порталі повідомлень IWF про матеріали, що зображують сексуальне насильство над дітьми, можна надіслати посилання на контент такого характеру, який ви виявили в інтернеті. Так, ви допоможете зупинити поширення контенту, а спеціалісти його видалять з інтернету.

Про #stop_sexтинг:

#stop_sexтинг - найбільша в Україні громадська організація про захист дітей в інтернеті. Отримала премію Глобального договору ООН та загалом навчила більше ніж 800 000 дітей та батьків. В межах інформаційної кампанії торкнулася мільйонів українських родин, а також створила першу в країні консультаційну лінію щодо безпеки дітей в інтернеті 1545(далі 3) та психологічну лінію підтримки для дітей та батьків на тему онлайн-ризиків на сайті.


Посилання на проєкт #stop_sexтинг

Сайт: stop-sexting.in.ua/adult

Instagram www.instagram.com/stopsexting.ua

Facebook: www.facebook.com/stopsextingua

YouTube: www.youtube.com/StopSextingUkraine

TikTok: www.tiktok.com/@stopsexting

Фото без опису


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Дякуємо!

Ваш голос було зараховано