Староостропільська громада
Хмельницька область, Хмельницький район

Всеукраїнський конкурс мультимедійних проектів «Врятувати від забуття»

Дата: 29.09.2022 11:15
Кількість переглядів: 217

В Україні стартував прийом робіт на щорічний 14-й Всеукраїнський конкурс мультимедійних проектів «Врятувати від забуття» (анімаційних робіт молодих істориків), метою якого є підвищення інтересу молоді до української історії, збереження та відновлення національної пам’яті, подолання історичних міфів.

Організатором Всеукраїнського конкурсу виступає Міжнародний благодійний фонд національної пам’яті України у співпраці із центральними та місцевими органами влади. Також в організації заходу беруть участь представники Інституту Історії України НАН України, Спілки письменників України.

Принагідно інформуємо про умови конкурсу:

У конкурсі можуть брати участь учні старших класів, студенти, молоді вчителі, молодіжні громадські організації та творчі спілки. На конкурс можуть подаватися як індивідуальні так і групові проекти.

Участь у конкурсі здійснюється на добровільних засадах.

– Конкурсні роботи та анкету учасника (учасників) слід надсилати на адресу vriatuvaty-vid-zabuttia@ukr.net до 1 грудня 2022 р. Протягом грудня 2022 року – січня 2023 року журі з числа професійних учителів, режисерів, громадських діячів опрацьовує конкурсні роботи та визначає переможців. Відзначення переможців відбуватиметься наприкінці січня 2023 року, якщо дозволятимуть безпекові умови.

– До участі у конкурсі приймаються мультимедійні проекти – аматорські документальні та ігрові фільми й відеоролики у форматі «.avi»;
– Тривалість фільму не має перевищувати 8 хвилин;
– На початку відеороботи має бути чітко вказано назву матеріалу та його авторів з місцем навчання/роботи;
– Авторський текст виконується українською мовою;
– До роботи слід долучити окремим файлом у форматі .dос анкету;
– Подані на Конкурс матеріали не рецензуються і не повертаються;
– При використанні у мультимедійних проектах кадрів з фільмів, репортажів та інших відеоматеріалів, які не були зняті авторами проекту, необхідно зазначити автора відеоматеріалу.

Фото без опису


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Дякуємо!

Ваш голос було зараховано