Сумуємо, співчуваємо, пам'ятаємо ...
Дата: 19.08.2022 10:46
Кількість переглядів: 836
19 серпня 2022 року обірвалося життя, перестало битися серце Бачук Оксани Василівни - знаної людини Староостропільської громади, старости Ладигівського старостату, людини невичерпної енергії та наснаги у всіх справах. Вона створювала навколо себе дружню ділову атмосферу, завжди готова прийти на допомогу в скрутну хвилину кожному, хто звертався, дбала про добробут односельців.
Світлий, добрий спомин назавжди залишиться в серцях тих, хто знав її, любив, поважав, хто жив і працював поруч з нею.
Вічна пам'ять і спокій душі. Розділяємо біль та схиляємо голови у скорботі.
![Фото без опису](https://rada.info/upload/users_files/04405461/f8c5287909bca3cbb4c539a3f319ce0b.jpg)
« повернутися