Староостропільська громада
Хмельницька область, Хмельницький район

ВСТУП ДО ЗАКЛАДІВ ФПО: ЗАКІНЧУЄТЬСЯ ПОДАННЯ ЗАЯВ ДЛЯ ВСТУПНИКІВ НА ОСНОВІ 9-ТИ КЛАСІВ І ПОЧИНАЄТЬСЯ НА ОСНОВІ 11-ТИ

Дата: 14.07.2022 14:06
Кількість переглядів: 232

Сьогодні, 14 липня 2022 року, завершується приймання заяв на бюджет та контракт до закладів фахової передвищої освіти (ФПО) від вступників на основі 9-ти класів (базова середня освіта). Можливість подання заяв в електронних кабінетах відкрита до 18-ї години.

Після цього вступники зможуть подати заяви тільки на контракт (до кінця жовтня), але якщо в закладі є небюджетні конкурсні пропозиції.

Вступники із тимчасово окупованих територій АР Крим, міста Севастополя, окремих районів Луганської та Донецької областей, населених пунктів на лінії зіткнення можуть подавати заяви на бюджет до 20 вересня 2022 року.

До 12-ї години 26 липня 2022 року будуть оприлюднені списки рекомендованих на бюджет: вимоги до зарахування потрібно виконати до 28 липня (12:00), а саме зарахування триватиме до 18-ї години 30 липня. Зарахування на контракт відбуватиметься до 3 серпня, однак додатковий набір на таку форму навчання можливий до 31 жовтня. 

Сьогодні також починається подання заяв до закладів ФПО для вступників на основі повної загальної середньої освіти (11-ти класів), а також професійної або вищої освіти.

Такі вступники зможуть подати заяви на бюджет та контракт:

  • до 5 серпня (18:00) – для вступу за індивідуальною усною співбесідою, творчим конкурсом;
  • до 31 серпня (18:00) – для вступу за результатами НМТ (ЗНО). 

Нині на основі базової середньої освіти створено та активовано понад 73 тис. електронних кабінетів та подано майже 134 тис. електронних заяв. На основі повної загальної середньої освіти створено та активовано майже 68 тис. кабінетів, а також на базі фахового молодшого бакалавра, молодшого спеціаліста та молодшого бакалавра – 12,5 тис. кабінетів. 

Інструкція з подання заяв доступна тут.

Звертаємо увагу, що вступники до закладів ФПО на основі 11-ти класів можуть скористатися сільським коефіцієнтом. Він доступний для осіб, зареєстрованих у селі, які в рік вступу (тобто 2022-го) здобули повну загальну середню освіту в школі на території села.

Більше про використання сільського коефіцієнта можна дізнатися тут. Також важливо, що до кожної заяви вступники мають додавати мотиваційний лист. Перед поданням таких листів радимо ознайомитися з основними запитаннями-відповідями щодо цього за посиланням

Фото без опису


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Дякуємо!

Ваш голос було зараховано