A A A K K K
для людей із порушенням зору
Староостропільська громада
Хмельницька область, Хмельницький район

МОН ПРОПОНУЄ ДЛЯ ГРОМАДСЬКОГО ОБГОВОРЕННЯ ПРОЄКТ НОВОЇ РЕДАКЦІЇ ПОЛОЖЕННЯ ПРО МІЖНАРОДНИЙ КОНКУРС З УКРАЇНСЬКОЇ МОВИ ІМЕНІ ПЕТРА ЯЦИКА

Дата: 06.06.2022 16:16
Кількість переглядів: 149

Міністерство освіти і науки України пропонує для громадського обговорення проєкт нової редакції Положення про Міжнародний конкурс з української мови імені Петра Яцика, затвердженого наказом Міністерства освіти і науки України від 13 березня 2008 р. № 168, зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 15 липня 2008 р. за № 643/15334.

Соціальні групи населення та заінтересовані сторони, на які поширюватиметься дія: здобувачі освіти, педагогічні, науково-педагогічні працівники закладів освіти, регіональні органи управління освітою.

Можливі наслідки запровадження нової редакції Положення про Міжнародний конкурс з української мови імені Петра Яцика для різних соціальних груп населення та заінтересованих сторін: удосконалення порядку проведення конкурсу, у тому числі створення підґрунтя для його проведення у дистанційній формі, конкретизація категорій учасників конкурсу.

Зауваження та пропозиції до зазначеного проєкту приймаються у довільній формі до 20 червня 2022 року на електронну адресу: movakonkurs@ukr.net . Контактні особи для надання консультацій: Артеменко Олена Анатоліївна, начальник відділу організації масових заходів та інформаційно-аналітичної роботи Інституту модернізації змісту освіти, Котусенко Олена Юріївна, головний спеціаліст директорату дошкільної, шкільної, позашкільної та інклюзивної освіти Міністерства освіти і науки України.

Результати обговорення будуть розміщені на офіційному вебсайті Міністерства освіти і науки України в період з 27 червня по 10 липня 2022 року.


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Дякуємо!

Ваш голос було зараховано