Зі святом весни, зі святом жіночності!!
Дата: 08.03.2022 11:09
Кількість переглядів: 268
Чарівні, любі, неповторні та непереможні наші жінки! Цьогоріч Ваше свято особливе-вперше, ми вітаємо Вас в умовах війни. Сьогодні кожна із Вас тримає оборону на своєму місці і робить все для нашої ПЕРЕМОГИ. Ваша любов і підтримка надихають бійців, додають їм впевненості та сили. Ми безмежно вдячні Вам. Тож будьте здорові, щасливі, успішні, взаємного кохання Вам, мирного неба, впевненості у завтрашньому дні та ПЕРЕМОГИ у всіх справах та на усіх фронтах.
![Фото без опису](https://rada.info/upload/users_files/04405461/ac58354be52b2365069242aef669a7ea.jpg)
« повернутися