Староостропільська громада
Хмельницька область, Хмельницький район

ТРЕТІЙ ЕТАП СЕРТИФІКАЦІЇ ВЧИТЕЛІВ 2021 ПРОДОВЖЕНО ДО 26 ЛИСТОПАДА

Дата: 13.11.2021 10:11
Кількість переглядів: 273

Фото без опису

Державна служба якості освіти України продовжила проведення третього етапу пілотної сертифікації педагогічних працівників 2021 – вивчення практичного досвіду роботи – до 26 листопада.

Відповідне рішення ухвалено у зв’язку з тривалими осінніми канікулами та припиненням освітнього процесу в окремих закладах освіти, вчителі яких беруть участь у сертифікації.

Як відомо, до третього етапу сертифікації допущено 1171 учителя, що успішно пройшли другий етап – самооцінювання власної педагогічної майстерності. Оцінювання практичного досвіду роботи педагогів відбувається через комунікаційні онлайн-платформи за 15-ма професійними компетентностями, що визначені професійним стандартом «Вчитель початкових класів закладу загальної середньої освіти».

Педагоги, які успішно пройдуть сертифікацію, отримають доплату 20% до заробітної плати. Також успішне проходження сертифікації зараховується як проходження чергової або позачергової атестації педагогічним працівником та є підставою для присвоєння йому відповідної кваліфікаційної категорії та педагогічного звання.

Крім того, вчителі, що успішно проходять сертифікацію, беруть участь як експерти у проведенні інституційного аудиту закладів освіти та залучаються до процедур сертифікації педагогічних працівників.

Довідково.

Сертифікація педагогічних працівників − це зовнішнє оцінювання професійних компетентностей вчителів, що здійснюється шляхом незалежного тестування, самооцінювання та вивчення практичного досвіду роботи.

Мета сертифікації − виявити і заохотити вчителів з високим рівнем педагогічної майстерності, які володіють методиками компетентнісного навчання і новими освітніми технологіями та сприяють їх поширенню.

Протягом 2019-2020 років сертифікацію успішно пройшли 1607 учителів початкових класів.

Нагадаємо, третій етап пілотної сертифікації вчителів початкових класів 2021 – вивчення практичного досвіду роботи педагогів – стартував 20 вересня.


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Дякуємо!

Ваш голос було зараховано