Гурт "Остропільчанка"взяли участь у святі "Імпреза по Самчиківськи"
Дата: 20.06.2021 09:17
Кількість переглядів: 458
![Фото без опису](https://rada.info/upload/users_files/04405461/6e9251dfbd43d154d23b61b4a78c9c0a.jpg)
У селі Самчики відбулося фольклорне Трійчанське свято "Ой зав'ю вінки" і Всеукраїнський культурно-мистецький фестиваль "Імпреза по-самчиківськи". Обидва свята є традиційними і створюють симбіоз етнічної складової і, як її продовження, сучасного поетичного і пісенного мистецтва. Наш гурт "Остропільчанка" також взяли участь у цьому заході та гідно представили Староостропільську громаду.
« повернутися