A A A K K K
для людей із порушенням зору
Староостропільська громада
Хмельницька область, Хмельницький район

Безоплатна правова допомога

Відповідно до статті 7 Закону України «Про безоплатну правову допомогу», безоплатна первинна правова допомога - вид державної гарантії, що полягає в інформуванні особи про її права і свободи, порядок їх реалізації, відновлення у випадку їх порушення та порядок оскарження рішень, дій чи бездіяльності органів державної влади, органів місцевого самоврядування, посадових і службових осіб.

Право на безоплатну первинну правову допомогу згідно з Конституцією України та Законом України «Про безоплатну правову допомогу» мають усі особи, які перебувають під юрисдикцією України.

 Мінмолодьспорт як суб’єкт надання безоплатної первинної правової допомоги в межах компетенції, відповідно до Положення про Міністерство молоді та спорту України, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 02.07.2014 № 220, надає правові послуги стосовно формування та реалізації державної політики у молодіжній сфері, сферах фізичної культури і спорту, національно-патріотичного виховання.

Звернення про надання правових послуг надсилаються або подаються до Мінмолодьспорту особами, які досягли повноліття, безпосередньо. У випадках, коли звернення про надання правових послуг стосуються дітей, надсилаються або подаються їх законними представниками; коли звернення про надання правових послуг стосуються осіб, визнаних судом недієздатними, або дієздатність яких обмежена судом, надсилаються або подаються їх опікунами чи піклувальниками.

Звернення про отримання безоплатної правової допомоги надсилаються у довільній формі на поштову адресу Мінмолодьспорту: вул. Еспланадна, 42, м. Київ, 01601 або на електронну адресу: correspond@msms.gov.ua.

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Дякуємо!

Ваш голос було зараховано